Login

Imamo 56 gostiju na mreži
Dobro došli, gost
Korisničko ime Lozinka: Zapamti me

Web stranica
(1 pregleda) (1) gost

TEMA: Web stranica

Web stranica pre 10 godina, 9 meseci #1

• admin
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 16
Web stranica kluba je napokon prebačena i obnovljena. Završni radovi jos nisu obavljeni ali na raspolaganju stoje sve funkcije.

Da bi se koristile sve prednosti neophodna je registracija. Jedino registracija garantuje mirno surfanje.

- Znači adrese članova i sve ostali podatci stajaće na raspolaganju samo registrovanim članovima kluba.
- Upisivanje sadržaja ovde u forum je moguće samo registrovanim članovima kluba.

Ovo je najsigurniji način zaštite sadržaja i informacija koje se tiču samo članova kluba. Ovo je najefikasnija mera protiv spama (nepoželjnih reklama)

Registracija je moguća gore levo pod \"registruj se\" i već sad radi. Registracija je jednostavna, a ukoliko zatreba pomoć obratite se upravi kluba.

Oni koji nemaju e-mail adresu, a aktivni su ćlanovi kluba, neka se jave upravi i dobiće besplatno jednu e-mail adresu po želji.

Interesantne partije, sreću i uspeh želi vam Željko

Odg: Web stranica pre 10 godina, 9 meseci #2

• Pero

Zeljko ovo si super uradio...

Odg: Web stranica pre 10 godina, 9 meseci #3

• Zex
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 42
Bas me raduje aktivaranje naseg sajta i uvodjenje foruma. Super je stvar imati tako laku mogucnost za komunikaciju. Nadam se da ce se cesto i mnogobrojno koristiti.Napred (Srbija-)Gligoric! Pozdrav Zeljko Stankovic (Zex).

Odg: Web stranica pre 10 godina, 9 meseci #4

• admin
  • VAN MREŽE
  • Moderator
Evo izvestio sam i na mojoj stranici o vašem uspehu, ubedjen sam da će nekoga interesovati, naših ljudi ima dosta. Koga interesuje sta sam napisao moze da pogleda na mojoj stranici ovde.

Odg: Web stranica pre 10 godina, 9 meseci #5

• benko
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 32
Svidja mi se ova stranica,... odlicno je!
Puno pozdrava svim clanovima kluba!
Petar

Avatari pre 10 godina, 9 meseci #9

• admin
  • VAN MREŽE
  • Moderator
e zahvaljujuci ovom neuspelom pokusaju postavljanja avatara primetio sam gresku. postavljanje avatara sad funkcionira. Mozete ponovo pokusati > u profilu ovaj neuspeli otkloniti ili jednostavno novi uploadovati .. 100x100px bi trebalo biti dosta, po potrebi mozemo povecati ..
Ako ima nekih problema javite.. ovo sa avatarima je bila mala dećija bolest
Vreme za pravljenje stranice: 0.04 sekundi