Login

Imamo 66 gostiju na mreži
Dobro došli, gost
Korisničko ime Lozinka: Zapamti me

Web stranica
(1 pregleda) (1) gost

TEMA: Web stranica

Odg: Web stranica pre 10 godina, 7 meseci #11

• Zole
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 40
Zdravo svima
Posebno veliki pozdrav majstoru Zeljku koji je najvise ucinio za nas i ucinio dostupnim svima po celom Svetu,a odstranjen iz Kluba kao nelojalan?Takodje se treba zahvaliti Vasketu koji je uspeo da ga privoli da se vrati i sve to ucini za nas.Srdacan pozdrav korisnicima. Z.I.

Odg: Web stranica pre 10 godina, 7 meseci #14

• Zole
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
Zdravo svima
Misim da je Benko najlepsi i obavezno bi trbao pristupiti ekipi,pa da budemo i lepsi i jaci,pozd.Z.I.

Odg: Web stranica pre 10 godina, 7 meseci #15

• benko
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 32
Hvala Zole,... mada ovde bi trebao svako od nas da stavi svoju fotografiju pored svog profila,... Pozdrav!

Odg: Web stranica pre 10 godina, 7 meseci #16

• admin
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 16
Zole napisao/la:
odstranjen iz Kluba kao nelojalan?Takodje se treba zahvaliti Vasketu koji je uspeo da ga privoli da se vrati i sve to ucini za nas.

To je za mene novo da sam ja odstranjen, ali eto valja cuti i sta se prica.
Ja sam odkad sam sam otisao iz drugih razloga uvek bio ustvari tu, koliko mi je vreme dozvoljavalo i na osnovu vasica, to je tacno.

E benko super je da si obradio profil. Ali bolje bi bilo da izbacis e-mail iz profila zbog spam masina! Forum je namerno ostavljen otvoren za sve, tako je Gavro hteo.

Odg: Web stranica pre 10 godina, 7 meseci #49

• Zole
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
Zole napisao/la:
Zdravo svima
Posebno veliki pozdrav majstoru Zeljku koji je najvise ucinio za nas i ucinio dostupnim svima po celom Svetu,Takodje se treba zahvaliti Vasketu koji je uspeo da nas ,,uvede,, u naci ,,A,,kao i Benku koji se potrudio da nas zamori sa zadacima .Srdacan pozdrav korisnicima. Z.I.

Odg: Web stranica pre 10 godina, 7 meseci #50

• Zole
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
Zole napisao/la:
Zdravo svima
Misim da je Benko najlepsi i obavezno bi trebao pristupiti ekipi,pa da budemo i lepsi i jaci,ha,ha,pozd.Z.I.
Vreme za pravljenje stranice: 0.05 sekundi