Login

Imamo 54 gostiju na mreži
Dobro došli, gost
Korisničko ime Lozinka: Zapamti me

Saradnja klubova Gligoric i Nikola Tesla iz Ustera
(1 pregleda) (1) gost
  • Strana
  • 1

TEMA: Saradnja klubova Gligoric i Nikola Tesla iz Ustera

Saradnja klubova Gligoric i Nikola Tesla iz Ustera pre 10 godina, 6 meseci #122

• Petar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 28
Danas sam bio na sastanku uprave Nikola Tesla iz Ustera
( ja sam odnedavno isto clan uprave ), razgovarali smo i na temu saha i sah kluba Gligoric. Kako i na koji nacin da prosirimo saradnju izmedju nasa dva kluba a ujedno sam se i zahvalio na dosadasnjoj pomoci. Izneo sam kao ideju da kad nesto organizuje Nikola Tesla zabavu,fudbalski turnir i slicno,da mi sa nasim clanovima radimo na zabavi a da u nasu kasu bude uplacen taj prihod sto bi bio odvojen za radnike. Prihvaceno je sa odobravanjem od clanova uprave kluba i sad na nama ostaje da vidimo kako cemo se odazvati na te aktivnosti. Licno mislim da bi nam ovo puno znacilo za nasu i tako tanku kasu. Takodje sam izneo kao ideju organizacije juniorskog turnira kod njih u klubu za juniore tog regiona i mislim da bi i sa time imali obostranu korist.

Odg: Saradnja klubova Gligoric i Nikola Tesla iz U pre 10 godina, 6 meseci #123

• benko
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 32
Super je to da bude saradnja medju nasim klubovima. Pozdrav!

Odg: Saradnja klubova Gligoric i Nikola Tesla iz U pre 10 godina, 6 meseci #124

• Zex
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 42
To je dobro,a oni da dodju kad mi napravimo blic turnir ili slicno....ko zna mozda i umesto radne pomoci posaljemo jednom i fudbalsku ekipu! Pera bi bio sigurno dobar napadac a Serer Max dobar golman

Odg: Saradnja klubova Gligoric i Nikola Tesla iz Ustera pre 10 godina, 6 meseci #126

• Zole
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 40
Zdravo ljudi
NIKADA NIJE NI PREKIDANA SARADNJA SA TIM KLUBOM A SADA JE treba samo prosiriti,ja sam uvek(dok sam bio na vlasti)ispostovao Koraca kao i sada na ovoj zabavi,i sastancima,i koristim priliku kada sam u CH,da odem u klub bar subotom.a treba uspostaviti veze i sa drugim klubovima,pozdrav
  • Strana
  • 1
Vreme za pravljenje stranice: 0.03 sekundi