Login

Imamo 132 gostiju na mreži
Dobro došli, gost
Korisničko ime Lozinka: Zapamti me

Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke
(1 pregleda) (1) gost

TEMA: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke

Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke pre 10 godina, 11 meseci #6

• Zex
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 42
Hteo bih da otvorim temu, da mogu svi da napisu sta misle kako cemo proci, sta moramo jos uraditi itd.

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke pre 10 godina, 11 meseci #10

• Petar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 28
Zeljko,
Na ovu temu ja ti mogu nesto reci o zeljama a to je da iduce godine imamo u ekipi Filipovica i Benkovica,naravno i svaka druga opcija dolazi u obzir u kojom cemo biti jaci i u nasim mogucnostima.

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke pre 10 godina, 11 meseci #12

• Zex
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
To bi bilo dobro da oni zaigraju za nas, mada Benkovic ima status stranca koliko ja znam. Ali po njegovom pristupu prema klubu bila bi prava stvar ga angazovati. Benko majstore! Takodje Mihajlo Stojanovic mora da bude opcija za nas....

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke pre 10 godina, 11 meseci #13

• Petar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 28
Mislim da je opcija sa Benkovicem realna:) ,sto se tice Filipovica:huh: tu je sve otvoreno, ja ocekujem i nadam se da ce on igrati za nas.U vezi Stojanovica sve zavisi od njegovog statusa ovde.

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, prepor pre 10 godina, 11 meseci #17

• Zex
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
Mihajlo ce biti stranac sledece godine nazalost:( , ali igrao bi za male pare ili cak dzabe za nas (ako nenadje drugi klub u Nati A sto mu placa) ali pod uslovom da mu se plati put. Znaci po meni moze da bude opcija i kao stranac (ELO 2582! i strasno je dobar momak, sto je jos vaznije za atmosferu ekipe)

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, prepor pre 10 godina, 11 meseci #19

• admin
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 16
e postoji mogucnost da ovakve stvari stavite u deo foruma samo za registrovane korisnike. Ovako moze ladno da vas gledaju sta planirate, znaci moze deo foruma za sve a deo samo za clanove.

ako imate zelja ili potreba recite. posto sam ja jos malo pa sve zavrsio, mozda me opet najure .., salim se.., onda cu da se povucem opet kad sve bude gotovo

pozdrav
Vreme za pravljenje stranice: 0.04 sekundi