Login

Imamo 60 gostiju na mreži
Dobro došli, gost
Korisničko ime Lozinka: Zapamti me

Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke
(1 pregleda) (1) gost

TEMA: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke pre 10 godina, 9 meseci #66

• Petar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 28
SVE PISITE ODSAD NA FORUMU SAMO REGISTROVANE

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke pre 10 godina, 9 meseci #68

• Zole
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 40
Miki misli da je bolje bilo prvo otvaranje u kompletu odgovori pa sledeca stranica,tako je preglednije sta ko pise da se vidi samo potezom na fail,
a ovako je sve zaklonjeno,pa moras otvarati .

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke pre 10 godina, 9 meseci #69

• Zex
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 42
Da, to moram potvrditi. Trebaju biti teme foruma preglednije...nama sto smo registrovani to mozda nesmeta, ali onima koji imaju i teskoca da se registruju bice gusto da udju na pravu temu

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke pre 10 godina, 9 meseci #70

• Zex
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 42
I jos dve stvari:

1.Dosad i nismo bas postovali teme, nego je svako pisao sve gde je god hteo, tako da je postalo nepregledno. Pisite sam komentare pod odgovarajucoj temi.

2. Bilo bi dobro od administratora da ukljuci da se uvek otvara aktuelna stranica jedne teme, a ne prva ili druga, pa mora da se ode na aktuelnu.

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke pre 10 godina, 9 meseci #71

• Zole
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
Mogu reci da mi je sada teze da pronadjem temu nego ovih dana pa moram ponovo na prvu stranicu pa gde ubodem,mislim da je bilo bolje cela stranica kada se otvori,ja sam vec nekoliko dana na catu i komentaru pa sam se zbunio a kako ce tek ovi novi koji pocnu,???????Mislim da je bilo bolje na pocetak,sa par stranica i sve komentare da se vide,a vreme iznad njih ako je moguce sto prostije to bolje ????

Odg: Gligoric u Nati A - zelje, ocekivanja, preporuke pre 10 godina, 9 meseci #72

• Zole
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
Zeljko majstore
Evo me opet,bas se vracam sa Beogadkafe,i to sa ,,foruma,,pa kada bi mogao da ,,prekopiras,,stranicu i u jednom potezu sa fajlom da vuces i citas sve citate bez ponovnog vracanja na pocetnu a davati odgovore na bilo ciji citat jer neki put se malo skrene sa teme ali glavna ostaje gore gde se mozes uvek vratiti,a sa leve strane se vidi koji je trenutno online,tako da mozes mu se uvek obratiti na catu,tj,pozvati ga,pozdrav odoh u klub.
Vreme za pravljenje stranice: 0.04 sekundi